fbpx

Kochana Moniko,troche spoznione, ale serdeczne

Kochana Moniko,
troche spoznione, ale serdeczne podziekowania za przepiekna dekoracje slubna
dla mojej corki Natalie i jej meza Rasmusa.
Od samego poczatku planowania dekoracji az do momentu uroczystosci slubnej wszystko bylo poprostu perfekt i bardzo profesjonalne. Wasze dekoracje przeszly nasze najsmielsze oczekiwania. Bardzo Wam dziekujemy za wszystko i polecamy z calego serca dalej Wasz Team!
Ewa z rodzina

Natalie Ebel/ Ewa Kolodziejski

Dekoracje i kwiaty to nie

Dekoracje i kwiaty to nie tylko element obowiązkowy każdego ślubu i wesela. To właśnie one tworzą klimat, atmosferę i sprawiają dużo radości. Żeby tak się stało należy jednak wybrać odpowiedniego florystę. Party Flowers to najleoszy wybór jakiego mogliśmy z mężem dokonać. To nie tylko profesjonaliści, którzy doradzą i podpowiedzą, ale przede wszystkim pasjonaci, którzy się tym cieszą i tym żyją. A tą pasję widać we wszystkich kompozycjach. Party Flowers – jesteście genialni.

Klaudia WN

Dla całego zespołu Florand, Z głębi serca chwielibyśmy podziękować Państwu za wspaniałą współprace w przystrojeniu naszej uroczystości ślubnej. Bez waszych kwiatów i cudownych dekoracji dzień ten nie wyglądałby tak samo pięknie i nie są to tylko nasze opinie ale i wszystkich gości, którzy podzielają nasze zdanie. Dziękujemy za profesjonalizm, czas i cierpliwość. Życzymy dalszych sukcesów.

Renata + Shane

Przepiękne dekoracje kwiatowe

Kochani, serdecznie wam dziękujemy za wystrojenie naszego ślubu i wesele w przepiękne dekoracje kwiatowe.

Magdalena i Wiktor Borowski

Uwzględniono wszystkie nasze prośby i życzenia

Dziękujemy firmie Florand za niesamowicie doskonałą oprawę florystyczną naszego zimowego ślubu i wesela. Kompozycje kwiatowe były przepiękne, dostosowane do romantycznego klimatu naszej sali weselnej w zamku w Kliczkowie. Uwzględniono wszystkie nasze prośby i życzenia. Bukiet ślubny delikatny i romantyczny, kwiat do butonierki idealnie do niego dopasowany. A sam wystrój kościoła dodał niepowtarzalnego, wzruszającego uroku ślubowi 🙂 Dziękujemy bardzo i polecamy wszystkim serdecznie 🙂Kamila i Krzysztof<

Kamila i Krzysztof