fbpx
florystyczny stylista_witryn_06

Florystyka w służbie kupca

Spacerując po ulicach handlowych, pasażach, galeriach, w witrynach sklepów obserwujemy kolorowe, pięknie skomponowane, często intrygujące kompozycje florystyczne. Kto tworzy te kwiatowe dzieła sztuki?

Florystyczny stylista witrynFloristic Window Dresser

Wystawa jest wizytówką sklepu. To jak jest zaaranżowana decyduje czy klient wejdzie do salonu. Mamy tylko kilka sekund by go przekonać, że warto. Ekspozycje florystyczne to skuteczne narzędzie zwrócenia uwagi Klienta.

Niestandardowe aranżacje florystyczne, mają ogromne znaczenie dla aranżacji witryny oraz przestrzeni sklepu w celu podnoszenia wartości sprzedaży. Nie sprzedają wprost – wspomagają jednak ten proces poprzez intrygowanie, zaskakiwanie, przyciąganie uwagi Klienta. Liczy się nie tylko pomysł i kreatywność ale umiejętność komponowania ekspozycji oraz znajomość podstaw visual merchandisingu.

 

florystyczny stylista_witryn_06

Pracownia florystyczna PARTY FLOWERS od wielu lat skutecznie współpracuje z firmami handlowymi i usługowymi, tworząc dla nich ciekawe i zaskakujące kwiatowe aranżacje witryn oraz pomieszczeń. Nasi zleceniodawcy to przedsiębiorcy z branży hotelowej, restauracyjnej, medycznej i handlowej. Fachowo przygotowaną aranżację florystyczną można traktować jako inwestycję, która w przyszłości przyniesie zyski w postaci zwiększonych przychodów.

W naszej twórczości ogranicza nas tylko budżet klienta. Aranżacje wykonujemy z najwyższej jakości kwiatów i roślin  ciętych, doniczkowych i sztucznych.

Zainteresowanych współpracą zapraszam do naszej pracowni lub proszę o kontakt telefoniczny (601375900) lub mailowy (a.dabrowski@florand.com.pl).

florystyczny stylista_witryn_03

florystyczny stylista_witryn_04

florystyczny stylista_witryn_08

florystyczny stylista_witryn_09

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.