fbpx

Florysta do wynajęcia

Ostatnio coraz częściej Klienci mają oszczędne podejście do dekoracji florystycznych. Często podstawowym kryterium wyboru oferty jest cena. Czy w przypadku dekoracji ślubnych jest to rozsądne? Przed podjęciem decyzji o wyborze firmy florystycznej, która kwiatami upiększy dzień ślubu – zachęcam do zapoznania się z polityką jakości, polityką cenową, zgromadzonym portfolio oraz opiniami klientów na temat firm, które bierze się pod uwagę w procesie zbierania ofert.

We florystyce nie ma rzeczy, której nie można trochę gorzej wykonać aby trochę taniej sprzedać, a klienci którzy zwracają uwagę tylko na cenę zawsze będą ofiarami takich działań. Nierozsądnie jest zapłacić za dużo, ale w przypadku usług florystycznych jeszcze gorzej jest, gdy zapłaci się zbyt mało. Jeżeli klient zapłaci za dużo to najwyżej straci trochę pieniędzy i to wszystko. Jednak gdy wybierze ofertę kierując się tylko najniższą ceną, wtedy czasem może stracić wszystko, ponieważ wykonana usługa florystyczna może nie spełnić jego oczekiwań. Podstawowe zasady gospodarki nie dopuszczają, aby za niską cenę otrzymać dużą wartość. W wyborze najtańszej oferty trzeba uwzględnić koszty ryzyka. A ryzyko jest duże, ponieważ oprócz czynnika finansowego dochodzi czynnik czasowy. Gdy będziemy rozczarowani usługą, wtedy nie mamy pieniędzy a często również czasu aby w to miejsce wykonać coś lepszego.

Dla Klientów chcących w pełni skorzystać z pełnego, profesjonalnego serwisu firmy florystyczne oferują wiele udogodnień:

• Porady florystyczne i dekoracyjne.
• Projekt dekoracji – dostosowany do wnętrz i stylu uroczystości.
• Profesjonalnie sporządzony kosztorys.
• Wspólne modyfikowanie kosztorysu w poszukiwaniu „złotego środka”.
• Stały kontakt z konsultantem pracowni.
• Pomoc w poszukiwaniu sprawdzonej kosmetyczki, fryzjera, fotografa, kamerzysty, cukiernika.
• Wykonanie bukietów i kompozycji z najwyższej jakości kwiatów i roślin, przez profesjonalnych florystów.
• Dostawa bukietów, kompozycji, dekoracji na miejsce uroczystości. Ustawienia i montaż.
• Demontaż dekoracji.

A na koniec wystawiają paragon fiskalny, który poświadcza legalność transakcji. Można oczywiście taniej, ale …

Należy pamiętać, że na koszt profesjonalnej dekoracji ma wpływ nie tylko cena i ilość kwiatów użytych w kompozycjach. Jest wiele innych kosztów, o których nie pamięta klient negocjujący warunki oferty dekoracji. Poniższa infografika w czytelny sposób przypomniała o tych często zapominanych kosztach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.