fbpx
3

Christmas Art

W sobotę, 18 grudnia 2010 r. w BOK – MCC (MIĘDZYNARODOWE CENTRUM CERAMIKI) w Bolesławcu, pl. Piłsudskiego 1c, odbędzie się wystawa dekoracji bożonarodzeniowych wykonanych przez grupę florystów z pracowni florystycznej „PartyFlowers”. Wystawa odbędzie się w holu nowo otwartego BOK – MCC w godzinach 10 – 18. Wstęp jest wolny. Organizatorem pokazu jest GRUPA FLORYSTYCZNA FLORAND. Wystawa będzie połączona ze specjalną sprzedażą prezentowanych prac florystycznych.

Czekając na Boże Narodzenie.
Estetyczne, efektowne, oryginalne – zimowe kompozycje przemawiają do poczucia piękna, przykuwają uwagę odbiorcy, poruszają zmysły. Chcemy zachwycać harmonią i koić, przywoływać urok i zmienność przyrody, skłaniać do refleksji, intrygować, wprowadzać pogodny nastrój, rozweselać. Twórcze podejście do tradycji oraz opanowanie florystycznego warsztatu i pomysłowość to warunki, które pozwoliły osiągnąć sukces artystyczny.

Bogaty asortyment spełni zróżnicowane wymagania klientów, szukających oryginalnych dekoracji bożonarodzeniowych. Ze względu na rozmaitość kolorów, kształtów i rozmiarów prezentowanych kompozycji dopasują się do każdego stylu i wnętrza.

Jest to już druga wystawa organizowana przez GRUPĘ FLORYSTYCZNĄ FLORAND. W ubiegłym roku odwiedziło nas prawie 300 gości. Pokaz został przyjęty przez widzów bardzo ciepło, co zmobilizowało nas do kontynuacji imprezy. Mamy ambicje, aby nasz pokaz trafił do kalendarza lokalnych wydarzeń kulturalnych, jako impreza cykliczna. W tym roku nasz pokaz jest jednym z elementów imprez świątecznych „Tradycje Bożego Narodzenia” organizowanego przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.