fbpx
dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne – oryginalne akcenty florystyczne!

Każda Młoda Para marzy o wspaniałej oprawie ślubu i wesela. Niezależnie od tego czy w planach macie ślub kościelny czy cywilny, czy bardziej oponujecie za kameralnym weselem czy ogromną imprezą na 150 osób… Każdy planuje oryginalne dekoracje ślubne, które wzbudzą zachwyt wśród weselnych gości! Czy znacie powiedzenie „mniej znaczy więcej”?  Zdecydowanie sprawdza się ono w przypadku akcentów florystycznych. Zobaczcie nasze propozycje poniżej!

Ślubna oprawa stołu weselnego

To oczywiste, że na każdym stole będą stały piękne, identyczne kompozycje, które będą wspaniale ze sobą współgrały. Jednak to te małe, delikatne akcenty wzbudzą największy zachwyt u Waszych gości! Co to może być?

Drobna kompozycja na serwetce lub obok sztućców – oczywiście dopasowana do reszty dekoracji ślubnych. Niewielki, lecz uroczy i pachnący detal, który dopełni dekoracje ślubne!

dekoracje ślubne

Drobny wianuszek wokół świeczników – wspaniale sprawdzi się w zieleni, złożony z jednego gatunku liści lub np. z gipsówki. Delikatny i wspaniale podkreślający motyw przewodni Waszej uroczystości!

dekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubne

Budowanie klimatu światłem

Światełka i lampiony – to właśnie nimi najłatwiej zbudować romantyczną, przytulną atmosferę, która udzieli się nie tylko Wam, ale i Waszym gościom! Ciepłe światło świec wspaniale podkreśli drogę do ołtarza, ale także rozświetli i „ociepli” weselną salę! Świece wspaniale sprawdzą się na stołach, lampki za to będą pięknie wyglądały na suficie lub w formie ścianki za Młodą Parą.

dekoracje ślubnedekoracje ślubne

Kwiatowe dekoracje ślubne

Wianki i wianuszki – mogą wisieć pod sufitem, na ściance za Parą Młodą, sprawdzą się świetnie leżąc lub stojąc na stołach gości! Dopasowane do głównych kompozycji będą dla nich wspaniałym tłem. Wspaniale komponują się ze wstążkami oraz plastikowymi lub szklanymi kulami. Te są na tyle uniwersalne, że można wykorzystać je o każdej porze roku. Mogą one służyć jako stroiki z żywymi lub sztucznymi kwiatami. Wspaniale sprawdzą się także w zimowych kompozycjach, np. z mchem, szyszkami lub sztucznym śniegiem tworząc lodowe dekoracje ślubne!

Księga Gości – jeśli planujecie stojącą Księgę lub rozpiskę stołów, pomyślcie o jej wyróżnieniu! Zobaczcie jak może to wyglądać!

dekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubnedekoracje ślubne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.