fbpx

Biały bukiet ślubny – najpiękniejsze ślubne wiązanki w bieli

Ostatnio na naszym fanpage „Party Flowers”  zadaliśmy Wam pytanie, które bukiety ślubne wybralibyście dla siebie. Większość z Was odpowiedziała, że zdecydowanie postawiłaby na biały bukiet ślubny! W związku z tym przedstawiamy Wam zbiór naszych ulubionych ślubnych wiązanek w bieli. Wszystkie z nich powstały w naszej pracowni w 2018 roku – a to i tak tylko niewielka część z nich!

Biały bukiet ślubny

Bukiet ślubny to najważniejszy bukiet w życiu każdej kobiety. Na wybranie jego kształtu, wielkości i gatunków kwiatów i roślin, Panny Młode spędzają długie godziny. Zobacz jak nie odwrócić uwagi bukietem od przyszłej żony, a jedynie podkreślić jej urodę i wagę dnia! Jak stworzyć delikatną, choć nie zawsze minimalistyczną wiązankę?

Odpowiedź to właśnie biały bukiet ślubny! Biel jest kolorem uniwersalnym, a kompozycje w tym kolorze potrafią być naprawdę efektowne! Pasuje do każdego typu urody, koloru włosów czy oczu. Wspaniale podkreśla kobiecość, jest delikatnym, a jednocześnie widocznym atrybutem Panny Młodej.

Białe dekoracje ślubne

Biel pasuje idealnie do uroczystości ślubnych! Kojarzy się z delikatnością, niewinnością, czystością, romantyzmem…

Dekoracje w tym kolorze nie odwracają uwagi od najważniejszych osób w tym dniu – czyli (oczywiście) Pary Młodej! Kompozycje florystyczne w jasnych kolorach są pięknym dopełnieniem i tłem dla zakochanych, dlatego tak często przyszli małżonkowie wybierają właśnie biel i inne pastelowe barwy.

Jak wybrać kwiaty do wiązanki ślubnej? 

Nie wiesz jak się za to zabrać? Jakie kwiaty wybrać do swojego bukietu ślubnego i reszty dekoracji? Jakie kwiaty są najtańsze i najłatwiej dostępne w miesiącu Twojego ślubu?

Zajrzyj do przygotowanego przez nas wpisu „Kwiaty sezonowe – poradnik dla Pary Młodej”. Kliknij TUTAJ! Znajdziesz tu listę kwiatów oraz roślin z wyszczególnieniem, które z nich w danym miesiącu są najłatwiej dostępne, a co za tym idzie – najtańsze!

Umów się także na bezpłatną konsultację z naszymi florystami – nasi profesjonaliści podpowiedzą Ci najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązania! Bazując na rozmowie z Tobą, dopasują wielkość, wygląd oraz ilość kompozycji, a także zawarte w nich kwiaty i dodatki. Tylko wybierając dobrych florystów, z wieloletnim doświadczeniem i ogromnym portfolio, masz gwarancję, że zarówno Twój bukiet ślubny jak i reszta dekoracji dotrą do Ciebie na czas i spełnią Twoje wszystkie oczekiwania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.