fbpx

Kolorowy bukiet ślubny

Kolorowe bukiety ślubne obecnie są bardzo na topie! Dają ogromne pole do łączenia ich z innymi dekoracjami sali, auta czy kościoła! Floryści w takim przypadku dają upust swojej fantazji bawiąc się różnymi gatunkami i odcieniami kwiatów oraz roślin. Nierzadko w swoich kompozycjach używają też nieoczywistych dodatków takich jak: kolorowe trawy, sukulenty, a nawet byliny!

Jeśli marzy Ci się ślub i wesele w morzu kolorowych kwiatów… ten wpis jest dla Ciebie!

Kolorowy bukiet ślubny – dla kogo?

Jeśli lubisz na co dzień bawić się modą, akcesoriami, kolorami – kolorowy bukiet ślubny to przede wszystkim opcja dla Ciebie!

Wszechobecna biel w dniu uroczystości może wydawać się dla Ciebie czymś zbyt oczywistym, nudnym… Po prostu niewystarczającym na Twój ślub. Dlaczego tego nie zmienić? Dobierając różne kolory do kompozycji florystycznych ożywisz nie tylko swój strój, ale i cały dzień!

Biel ma ogromny plus – pasuje do niej każdy inny kolor! Jest wspaniałym kontrastem dla barwnych dodatków strojów Pary Młodej. Na tle Twojej sukni, kolorowy bukiet ślubny będzie wyglądał bardzo efektownie i oryginalnie! Różnobarwne dodatki zawsze kojarzą się z radością i wesołym nastrojem – kolorowy bukiet ślubny będzie idealnym atrybutem Panny Młodej!

Ślub i wesele w stylu folkowym

Wiele Par Młodych wybiera na swój ślub motyw przewodni. Takie wesela to wspaniałe przeżycie zarówno dla zakochanych jak i ich gości. Niektórzy wybierają temat związany z ulubionym filmem, książką czy podróżami. Inni decydują się na motyw przewodni w postaci jednego lub kilku kolorów. Od jakiegoś czasu bardzo modny jest także… folk!

Wesele w tym stylu jest pełne kolorów, wzorów, skocznej muzyki i… kwiatów! Barwne dekoracje i kompozycje florystyczne idealnie wpisują się w klimat uroczystości folkowej. Kolorowy bukiet ślubny będzie wspaniałym dopełnieniem tego motywu przewodniego!

Motyw przewodni: kolor

Jeśli nie lubisz dekoracji, które zawierają zbyt wiele kolorów na raz – pomyśl o wyborze jednego lub dwóch głównych. Wybierając tę opcję, w bardzo łatwy sposób dopasujesz wygląd sali, samochodu, kościoła, a także kwiatów na Twoim ślubie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.