fbpx
Zamek Kliczków - schody

Zamek Kliczków – dekoracja schodów

Zamek Kliczków – schody, które się w nim znajdują, są jednym z wielu naszych ulubionych miejsc do dekorowania. To piękny punkt, w którym można wykonać sesję w dniu ślubu – zarówno Parze Młodej jak i wszystkim obecnym gościom. Dziś opiszemy Wam kilka różnych realizacji zaprojektowanych i wykonanych przez naszych florystów.

Zamek Kliczków – schody

Kompozycje na schodach w Zamku Kliczków są bardzo różnorodne, ponieważ chcemy pokazać Wam, jak wiele odmiennych dekoracji da się stworzyć w jednym i tym samym miejscu. Kolorystyka, forma, gatunki kwiatów i roślin – wszystko zawsze dopasowujemy do motywu przewodniego (jeśli taki posiadacie) i Waszych oczekiwań oraz preferencji. Umów się na spotkanie z naszymi florystami, chętnie podpowiemy idealne rozwiązania na Wasz wyjątkowy dzień!

Delikatna gipsówka

Gipsówka to nie tylko doskonały dodatek do bukietów i kompozycji. Wspaniale prezentuje się także grając główne skrzypce w dekoracjach. Zobaczcie, jak prezentuje się tutaj, w towarzystwie zieleni oraz białego, delikatnego tiulu…

Kremowa aranżacja

Tu również została użyta gipsówka, tiul oraz zielone liście. Kompozycje zdecydowanie nabrały charakteru dzięki różom. Nie jest ich jednak na tyle dużo, aby zdominowały całą dekorację, a tylko podkreślają jej charakter. Nadal pozostaje ona elegancka, romantyczna oraz bardzo delikatna…

Schody w kolorze

Wielokolorowe dekoracje robimy już coraz rzadziej. Obecnie w kompozycjach ślubnych dominuje biel, krem, ewentualnie jeden mocny akcent w bukietach. Nie bójmy się jednak eksperymentować! Zobaczcie, jak pięknie może wyglądać taka dekoracja w barwnej wersji!

Jeden intensywny kolor

Coraz więcej Par Młodych decyzuje się na motyw przewodni – niekoniecznie pod tytułem filmu czy książki. Częściej motyw ten występuje jako jeden główny kolor, którym posługują się przy doborze dekoracji oraz dodatków. Tak jest w tym przypadku – Państwo Młodzi postawili na fuksję. Zobaczcie, jak może to wyglądać w delikatniejszej wersji, gdzie wybrany kolor jest tylko akcentem oraz kiedy zdecydujecie się na większość kompozycji w danych barwach.

Jesienne kompozycje w ciepłych barwach

Każda z pór roku ma swoje dary, z których my uwielbiamy korzystać podczas projektowania! Jesień to czas zbiorów, między innymi jabłek, które udało nam się wkomponować w tę klimatyczną dekorację… Wyobraźcie sobie, jak musi wyglądać taka aranżacja wieczorem, delikatnie oświetlona! Zamek Kliczków to naprawdę idealne miejsce do pięknych, ślubnych zdjęć…

Która z propozycji przypadła Wam najbardziej do gustu? A może macie własne pomysły jak można udekorować tak klimatyczne miejsce w Zamku Kliczków?

Zobaczcie też nasze inne dekoracje w Zamku Kliczków – nie tylko na schodach, ale także w ogrodzie i wielu salach!
Ślub w Zamku Kliczków w kolorze wina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.