fbpx

Sesja ślubna na Sycylii – to naprawdę realne!

Dlaczego Sycylia?

W listopadzie odbędzie się kolejna edycja organizowanych przez nas warsztatów „Podróże kształcą florystycznie”. Ponownie wybieramy się na Sycylię, a dokładniej w okolice Katanii. Listopadowe słońce, barokowe miasta, piękne widoki to argumenty, które przemawiają za tym kierunkiem. W tym klimatycznym miejscu będziemy przez kilkanaście dni się szkolić pod okiem mistrza.

Sesja zdjęciowa na Sycylii – co mamy na myśli?

Diana i Marcin, uczestnicy warsztatów florystycznych, odegrali rolę pary młodych. Zdjęcie Bernard Łętowski

Na warsztatach będziemy doskonalić się w dekoracjach ślubnych. Mamy w planach także zajęcia praktyczne – między innymi dekorowanie kościoła. To doskonała okazja, aby wykorzystać moment na sesję ślubną! W tym roku na warsztaty jedzie z nami fotograf – Bernard Łętowski – kliknij, aby obejrzeć jego prace. Chętnie wykona dla Was sesję ślubną, narzeczeńską lub rodzinną.

Bernard przygotował dla Was konkurencyjne ceny, a w pakiecie z sesją dostaniecie bukiet (lub wianek, corsage, butonierkę…) stworzony przez nas – ślubny lub nie, wszystko do ustalenia! Sycylia jest bogata w piękne krajobrazy i klimatyczne uliczki, które idealnie sprawdzą się na romantyczne wypady we dwoje. Sesja zdjęciowa w tak magicznym miejscu będzie wspaniałym przeżyciem i pamiątką na lata.

Zainteresowany/a? Zobacz, jak się za to zabrać!

Bilety na Sycylię

Bilety lotnicze obecnie są w świetnych cenach. Najkorzystniejsze oferty to te z wylotem z Katowic. Na przykład: za lot w dwie strony w terminie 13-17 listopada wychodzi 254,50 zł.

Na Sycylii będziemy od 10 do 24 listopada. Zanim jednak zarezerwujesz przeloty – koniecznie skontaktuj się z Bernardem i potwierdź u niego odpowiadający Ci termin na sesję!

Wynajęcie samochodu

Wynajęcie małego samochodu na 4 dni to niewielki koszt. Korzystając z portalu Rentalcars.com można wypożyczyć Forda Fokusa za 154 zł.

Nocleg w Katanii

Noclegi w tym okresie również są w bardzo atrakcyjnych cenach. We Włoszech poza sezonem można znaleźć naprawdę piękne hotele w świetnej cenie!

W terminie 13-17 listopada ceny zaczynają się od 550 złotych za cały pobyt dla dwóch osób. Duży wybór noclegów w bliskiej nam okolicy znajdziesz na portalu booking.com .

Nasza ekipa przebywać będzie w pięknym obiekcie Villa Barone Alfieri. Wnętrza i ogród to idealne miejsce na sesję fotograficzną

Villa Barone Alfieri. Zdjęcie Bernard Łętowski
Villa Barone Alfieri. Zdjęcie Bernard Łętowski
Villa Barone Alfieri. Zdjęcie Bernard Łętowski
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_0384-1-1024x683.jpg
Villa Barone Alfieri. Zdjęcie Bernard Łętowski

Podsumowanie kosztów

  • Przelot dla dwóch osób w dwie strony: od 509 zł
  • Wynajęcie samochodu: 155 zł
  • 4 noclegi dla dwóch osób: od 550 zł

Tak więc 1215 zł pokryje przelot dwóch osób, noclegi i wynajęcie samochodu. Czy to dużo?

To co, widzimy się w listopadzie?

Sesja na Sycylii – Bernard Łętowski

Sesja w Wenecji – Bernard Łętowski

Sesja na Sycylii

Obejrzyj film

3 przemyślenie do „Sesja ślubna na Sycylii – to naprawdę realne!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.