fbpx

Florystyczne przygotowania do ślubu czas zacząć

W kwietniu rozpoczynamy kolejny sezon ślubnych dekoracji w pracowni florystycznej Party Flowers. Aby spokojnie przygotować się do dekoracji tego najważniejszego dnia w Waszym życiu juz teraz zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje do naszej pracowni. Aby wspólnie zaplanować dekoracje i spełnić Wasze oczekiwania jesteśmy do Waszej dyspozycji już od momentu wstępnej konsultacji.

Przygotujemy ofertę, wypracujemy kompromis między Waszymi potrzebami i pomysłami oraz naszymi doświadczeniami.

Mamy wiele satysfakcji z wykonywania dekoracji florystycznych zarówno tych skromnych, delikatnych jak i tych bogatych, fantazyjnych.

Specjalizujemy się w dekoracjach florystycznych ślubów, wesel i innych wydarzeń. W odróżnieniu od tradycyjnych kwiaciarni nie jesteśmy skupieni na handlu detalicznym i możemy poświęcić 100% naszej uwagi, aby pomóc Państwu zaplanować i zaprojektować piękne dekoracje kwiatowe na Wasze uroczystości.

Niezależnie od tego, czy planujecie wielkie wydarzenie, intymny ślub czy romantyczne wesele, możemy pomóc nadać tej uroczystości niezapomnianą oprawę, z doskonałym serwisem, niesamowitymi kwiatami, ze szczególną dbałością o szczegóły.

Mając siedzibę w Bolesławcu, naszym serwisem możemy objąć region południowo zachodniej Polski. W najbliższej okolicy znajduje się wiele zabytkowych zamków i pałaców: Zamek Kliczków, Zamek Czocha, Pałac Brunów, Pałac Wiechlice.

Są to idealne miejsca, aby świętować wszystkie wyjątkowe momenty w życiu i cieszyć się tymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Historyczny charakter obiektów stwarzają romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci. Dekoracje florystyczne wykonane w naszej pracowni podkreślą charakter Państwa uroczystości.

Zespół pracowników pracowni florystycznej Party Flowers z przyjemnością przygotuje dla Państwa kompozycje kwiatowe na wesele marzeń, uroczystą kolację czy przyjęcie tematyczne. Dołożymy wszelkich starań, aby aranżacja florystyczna przyjęcia była dopasowana do Państwa indywidualnych życzeń i upodobań. Naszym celem jest, aby stało się ono wyjątkowym wydarzeniem dla Państwa i Państwa Gości.

Ślub i wesele to jedne z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Chcąc sprawić by ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany pracownia florystyczna Party Flowers stworzyła dla Państwa niezwykłą ofertę ślubną. W procesie przygotowywania do uroczystości prowadzimy konsultacje z Młodą Parą w sprawie doboru kolorystyki, materiału roślinnego i innych akcesoriów florystycznych. Mamy na tym polu doświadczenia zbierane przez długie lata. Nasze dotychczasowe dekoracje, oraz opinie klientów można obejrzeć w portfolio na naszej stronie.

Ponieważ nasza oferta przygotowywana jest indywidualnie dla każdego Klienta, konkretny kosztorys możemy podać dopiero po spotkaniu i omówieniu wymagań i zakresu dekoracji. Po konsultacji sporządzimy szczegółowy kosztorys z dokładnymi opisami dekoracji.

Planujecie ślub i wesele w konwencji eleganckiej klasyki lub nowoczesnych wzorów, możemy Wam pomóc ukierunkowując na najlepszy rodzaj dekoracji do stylu wnętrza, jej rozmiar i kolor. Nasze konsultacje i projekt są bezpłatne, spotkanie z Wami sprawi nam wielką przyjemność. Prosimy o wstępne określenie rodzaju kwiatów, kolorystyki, zakresu dekoracji oraz planowanego budżetu na dekorację florystyczną.

W procesie planowania dekoracji florystycznej na ślub i wesele duży nacisk kładziemy na poznanie tego, co lubicie i interpretacji tego, co chcecie osiągnąć. Dzięki temu możemy zaoferować wiele praktycznych porad, aby efekt końcowy był doskonały, przynajmniej taki jak sobie wymarzyliście.

Ostatnio coraz częściej Klienci mają oszczędne podejście do dekoracji florystycznych – rozumiemy to i dajemy takie możliwości obniżenia kosztów dekoracji:
• Dla osób decydujących się na odbiór kompozycji w pracowni oferujemy 10% rabatu.
• Istnieje możliwość zakupu kwiatów ciętych luzem w atrakcyjnych cenach i samodzielnego wykonania kompozycji, jest to sposób na znaczne oszczędności.

Dla Klientów chcących w pełni skorzystać z naszego profesjonalnego serwisu i wieloletniego doświadczenia oferujemy wiele udogodnień:
• Porady florystyczne i dekoracyjne.
• Projekt dekoracji – dostosowany do wnętrz i stylu uroczystości.
• Profesjonalnie sporządzony kosztorys.
• Wspólne modyfikowanie kosztorysu w poszukiwaniu „złotego środka”.
• Stały kontakt z konsultantem pracowni.
• Pomoc w poszukiwaniu sprawdzonej kosmetyczki, fryzjera, fotografa, kamerzysty, cukiernika.
• Wykonanie bukietów i kompozycji z najwyższej jakości kwiatów i roślin, przez profesjonalnych florystów.
• Dostawa bukietów, kompozycji, dekoracji na miejsce uroczystości. Ustawienia i montaż.
• Demontaż dekoracji.

Przed podjęciem decyzji o wyborze firmy florystycznej, która kwiatami upiększy Wasz dzień ślubu – zachęcamy do zapoznania się z polityką jakości, polityką cenową oraz opiniami klientów na temat naszej firmy.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.